Rene Furterer Triphasic Progressive Kit sérum + šampon na vypadávání vlasů

50111783

Kosmetika

Skladem na e-shopu

1 790

O produktu

Sérum: Při chronickém vypadávání vlasů dochází ke zkracování životního cyklu vlasu a jeho následkem je předčasné řídnutí vlasů. Triphasic Progressive má ve svém složení 3 skupiny aktivních látek působící ve 3 fázích životního cyklu vlasu (zrození, růst, zralost), pro zpomalení vypadávání vlasů, stimulaci růstu a prodloužení životního cyklu vlasů. Již od prvního měsíce se zvyšuje hustota vlasů a pokožka hlavy je méně viditelná.

Šampon: Exkluzivní patentované složení, které přispívá ke zpomalení vypadávání vlasů a ke stimulaci jejich růstu. Vlasy jsou silnější, snadno se rozčesávají a jsou hebké a lesklé.

Výsledek:

  • zpomaluje vypadávání vlasů, stimuluje růst
  • silnější vlasy
  • příjemný pocit po aplikaci s exkluzivním masážním aplikátorem

Jak rozlišit chronické od reakčního vypadávání:

Reakční vypadávání vlasů: Zaznamenali jste pokles hustoty vlasů po dobu kratší než 3 měsíce. Vaše vlasy hojně a náhle vypadávají. Najdete je všude: na polštáři, v kartáči na vlasy, na prstech.

Chronické (progresivní) vypadávání vlasů: Pozorovali jste pomalý, postupný pokles hustoty vlasů po dobu delší než 6 měsíců, což vedlo k řídkým a tenkým vlasům. Máte rodinnou anamnézu ztráty vlasů.

Použití

Sérum: Aplikujte na vlasovou pokožku a neoplachujte. Použijte exkluzivní masážní aplikátor. V prvním měsíci použijte 2x týdně, následně 1x týdně. Balení obsahuje tříměsíční kúru.

Šampon: Nanášejte na mokrou vlasovou pokožku, vytvořte pěnu a masírujte krouživými pohyby od týlu směrem k temeni hlavy. Nechte působit 1–3 minuty a důkladně opláchněte. Pro časté použití.

Složení

Sérum: Nová přírodní aktivní látka Biotrinin kombinuje účinek řeřichy a potočnice lékařské. Cíleně působí na životní cyklus vlasu. Stimuluje růst nového vlasu, oddaluje jeho vypadnutí a tím prodlužuje délku jeho života.

Výtažek z brazilského ženšenu, který pochází amazonského deštného pralesa. Tato látka s bezkonkurenční účinností maximalizuje příjem základních prvků do vlasů a aktivuje růstový faktor VEGF, který zlepšuje mikrocirkulaci, čímž se stimuluje růst. Její účinnost při prevenci vypadávání vlasů vedla k patentu.

Výtažek z dýně – curbicia je patentovaná látka regulující nadprodukci kožního mazu, která je jednou z příčin chronického vypadávání vlasů.

Esenciální olej z pomerančovníku působí jako účinný aktivátor pro mikrocirkulaci. Výtažek z lékořice.

Šampon: Esenciální oleje z pomerančovníku, levandule a rozmarýnu zlepšují mikrocirkulaci ve vlasové pokožce. Výtažek z brazilského ženšenu.