RheumaBasan 120 kapslí

Doplněk stravy

Doplněk stravy s glukosaminem a chondroitinem, které se přirozeně vyskytují v kloubních chrupavkách a pojivových tkáních. Kapsle jsou šetrné pro žaludek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50015755

Doplněk stravy s glukosaminem a chondroitinem, které se přirozeně vyskytují v kloubních chrupavkách a pojivových tkáních. Obsahuje řadu vitaminů a stopových prvků a látky, které pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Kapsle jsou šetrné pro žaludek. Zásaditá forma v RheumaBasan® neutralizuje kyselé produkty látkové výměny. 

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje antioxidanty vitamin C, E a selen
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu, který je důležitý pro správné funkce kloubní chrupavky
  • obsahuje sulfáty glukosaminu a chondroitinu, které tvoří přirozenou součást kloubních chrupavek

Dávkování

Užívejte 4 kapsle denně. Dopoledne a odpoledne po 2 kapslích mezi jídly (2 kapsle mezi snídaní a obědem a 2 kapsle mezi obědem a večeří). Neužívejte nalačno nebo ihned po jídle! Kapsle dobře zapijte. Dodržujte pitný režim.

Doporučujeme užívat po dobu 3 měsíců. Následně udělat přestávku v užívání (2-3 měsíce) nebo snížit dávkování na polovinu: 1 kapsli dopoledne a druhou odpoledne. Po 2-3 měsících můžete začít užívat plnou dávku.

Složení

Hydrogenuhličitan draselný, potah: hydroxypropylmethylcelulóya, askorban vápenatý, protispékavá látka: stearan hořečnatý, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, glukonan zinečnatý, maltodextrin, DL-alfa-tokoferolacetát, taurin, niacin, chondroitin sulfát, pantothenan vápenatý, kyselina alfa-lipoová, glukonan manganatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, glukonan měďnatý, kyselina listová, biotin, seleničitan sodný, kyanokobalamin.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Musí být užíváno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí nebo farmacie.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.