Kosmetika

Rilastil Acnestil Attiva pleťový krém na problematickou pleť 40 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: Acnestil

Attiva pleťový krém na problematickou pleť Acnestil od značky Rilastil harmonizuje a sjednocuje vzhled pokožky. Předchází vzniku nedokonalostí. Regeneruje.

389 ušetříte 100 Kč

Původní cena 489 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 489 Kč

O produktu: Rilastil Acnestil Attiva pleťový krém na problematickou pleť 40 ml

50153151

Úvod

Attiva pleťový krém na problematickou pleť Acnestil od značky Rilastil hydratuje a zklidňuje pokožku. Harmonizuje ji, reguluje mazotok a sjednocuje její vzhled. Díky exfoliačním účinkům odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky a brání vzniku nedokonalostí. Lehká textura neucpává póry. Podporuje obnovu, brání ztrátě vlhkosti a posiluje kožní bariéru. Díky tomu je pleť odolnější vůči vnějším agresorům. Při pravidelném používání je krásně hladká a svěží.

Hlavní vlastnosti:

  • předchází vzniku nedokonalostí
  • hydratuje a zklidňuje
  • podporuje obnovu pleti
  • sjednocuje vzhled
  • brání předčasnému stárnutí pokožky

Složení

Ceramidy – posilují pokožku, regenerují, dodávají svěžest, vysokomolekulární kyselina hyaluronová – brání ztrátě vlhkosti, panthenol – regeneruje, redukuje podráždění, brání dehydrataci pokožky, derivát kyseliny azelaové – reguluje mazotok, salicylát sodný – odstraňuje odumřelé buňky, oligopeptit 10 – brání tvorbě nedokonalostí.


Použití

Aplikujte krém každý den jako součást ranní a večerní rutiny. Vyhněte se očnímu okolí. Pro harmonizaci problematické pleti sáhněte i po dalších přípravcích z řady Acnestil.

Výsledky testů:

  • o 14 % snížení erytému (zčervenání pleti) *
  • o 38 % snížení ztráty vody*
  • o 29 % snížení produkce mazu**

*20 uživatelů po 1 aplikaci – zhodnocení po 1 hodině
**20 uživatelů po aplikaci 2x denně po dobu 28 dnů


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.