Kosmetika

Rilastil AK 100-Repair fluid na citlivou pleť 50 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: Sun System

Fluid na citlivou pleť AK 100-Repair od Rilastil obsahuje UV filtry pro fotoochranu. Vhodný pro pokožku náchylnou na podráždění či tvorbu pigmentových skvrn.

525 ušetříte 134 Kč

Původní cena 659 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 659 Kč

O produktu: Rilastil AK 100-Repair fluid na citlivou pleť 50 ml

50152518

Úvod

Fluid na citlivou pleť AK 100-Repair od Rilastil poskytuje ochranu proti slunci (UVB>100 – SPF UVA>50). Je vhodný pro senzitivní pokožku, která se snadno podráždí nebo se jí tvoří pigmentové skvrny. Zklidňuje po nadměrném slunění a přispívá k regeneraci. Zvláčňuje a díky bisabololu také redukuje pocity diskomfortu. Posiluje kožní bariéru. Extrakt ze zeleného čaje působí jako antioxidant. Nekomedogenní složení neucpává póry.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje fotoochranu
  • chrání před UVA zářením
  • je voděodolný
  • rychle se vstřebává
  • regeneruje a posiluje pokožku

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je fluid voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.