Kosmetika

Rilastil Hydrotenseur Restrukturační pleťový krém proti vráskám 40 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: Hydrotenseur

Restrukturační pleťový krém proti vráskám Hydrotenseur od značky Rilastil redukuje známky stárnutí. Vypíná a vyhlazuje pleť. Intenzivně hydratuje a regeneruje.

679 ušetříte 170 Kč

Původní cena 849 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 849 Kč

O produktu: Rilastil Hydrotenseur Restrukturační pleťový krém proti vráskám 40 ml

50152514

Úvod

Restrukturační pleťový krém proti vráskám Hydrotenseur od značky Rilastil díky třem typům kyseliny hyaluronové intenzivně hydratuje a vyplňuje pleť. Ta je při pravidelném používání krásně hladká a mladistvě zářivá. Krém redukuje známky stárnutí. Vyhlazuje vrásky, obnovuje pružnost. Šetrné složení je vhodné i pro citlivou pokožku. Nekomedogenní receptura neucpává póry.

Hlavní vlastnosti:

  • hydratuje a brání ztrátě vlhkosti
  • redukuje známky stárnutí
  • vypíná a navrací pružnost

Složení

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová (1000–1800 kDa) – brání ztrátě vlhkosti, přispívá k hydrataci, středněmolekulární forma kyseliny hyaluronové (100–400 kDa) – hydratuje, vyplňuje pokožku, nízkomolekulární forma kyseliny hyaluronové (50 kDa) – dodává pleti vlhkost, zpevňuje ji a obnovuje pružnost, vyhlazuje vrásky, ceramidy – posilují pleť a činí ji odolnější vůči vnějším vlivům, předchází stárnutí.


Použití

Pleťový krém Rilastil používejte ráno a večer jako součást rutiny. Aplikuje se na vyčištěnou pleť. Pro nejlepší výsledky kombinujte se sérem proti vráskám Hydrotenseur.

Výsledky testů:

  • 85 % zpevnění pleti*
  • 80 % zlepšení elasticity pleti*

*20 uživatelů aplikovalo 2x denně po dobu 56 dnů


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.