Dentální hygiena

Roots Sonický zubní kartáček modrý

Značka: ROOTS

Sonický zubní kartáček Roots disponuje třemi režimy čištění a 32 000 - 42 000 mikro vibracemi za minutu. Pomůže vám s dokonalou hygienou ústní dutiny.

NAVÍC Roots Sonic Gel zubní pasta 100 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Roots Sonic Gel zubní pastu 100 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Varianty produktu
1 550
Doprava zdarma

O produktu: Roots Sonický zubní kartáček modrý

50138650

Úvod

Sonický zubní kartáček Roots vám pomůže s dokonalou hygienou ústní dutiny. Díky jemné technologii mikro vibrací, kterou zajišťují dva motory, odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Můžete zvolit jeden ze tří režimů čištění: Clean je vhodný ke každodennímu jemnému čištění, White k bělení nebo jemné masáži dásní a Deep Clean k intenzivnímu čištění a masáži. Kartáček disponuje také funkcí časovače, který vám pomůže dodržet dobu 2 minuty čištění, jak doporučují zubní lékaři. Také po každých 30 sekundách čištění upozorní, že je na čase přejít k čištění další části úst. Díky této funkci si můžete být jisti, že vaše zuby jsou optimálně a rovnoměrně vyčištěné. Kartáček funguje na nabíjecí baterii, která na jedno nabití vydrží až 21 dní používání (při čištění 2x denně 2 minuty).

Hlavní vlastnosti:

  • sonický kartáček s 32 000 - 42 000 mikro vibracemi za minutu
  • dva výkonné motory
  • tři režimy čištění (Clean, White a Deep Clean)
  • časovač 4 x 30 vteřin
  • nabíjecí baterie vydrží až 21 dní provozu

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.