Dentální hygiena

Roots Sonický zubní kartáček modrý

Značka: ROOTS
  • Sonický zubní kartáček Roots disponuje třemi režimy čištění a 32 000 - 42 000 mikro vibracemi za minutu. Pomůže vám s dokonalou hygienou ústní dutiny.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks sonických kartáčků značky ROOTS v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
2 090

O produktu: Roots Sonický zubní kartáček modrý

50138650

Úvod

Sonický zubní kartáček Roots vám pomůže s dokonalou hygienou ústní dutiny. Díky jemné technologii mikro vibrací, kterou zajišťují dva motory, odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Můžete zvolit jeden ze tří režimů čištění: Clean je vhodný ke každodennímu jemnému čištění, White k bělení nebo jemné masáži dásní a Deep Clean k intenzivnímu čištění a masáži. Kartáček disponuje také funkcí časovače, který vám pomůže dodržet dobu 2 minuty čištění, jak doporučují zubní lékaři. Také po každých 30 sekundách čištění upozorní, že je na čase přejít k čištění další části úst. Díky této funkci si můžete být jisti, že vaše zuby jsou optimálně a rovnoměrně vyčištěné. Kartáček funguje na nabíjecí baterii, která na jedno nabití vydrží až 21 dní používání (při čištění 2x denně 2 minuty).

Hlavní vlastnosti:

  • sonický kartáček s 32 000 - 42 000 mikro vibracemi za minutu
  • dva výkonné motory
  • tři režimy čištění (Clean, White a Deep Clean)
  • časovač 4 x 30 vteřin
  • nabíjecí baterie vydrží až 21 dní provozu

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.