Sanct Bernhard Camu Camu 120 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

525

Cena za 100 kusů(tbl): 438 Kč

O produktu

Fialové plody nenápadného keře Myrciaria dubia, kterému se v Peru říká Camu Camu, obsahují vysoké množství vitaminu C a jsou neobyčejně bohaté i na fenolické látky (např. kyselinu ellagovou, kyanidin- 3-glykosid, kvercetin) nebo karotenoidy (např. lutein, beta-karoten, luteoxanthin). Jejich nevýhodou je, že rychle podléhají zkáze, a proto se v čerstvém stavu na naše stoly nedostanou. Plody jsou šetrně zpracovávány do formy prášku, který zachovává maximální množství živin.

Složení:

Jedna kapsle obsahuje 333 mg ovocného extraktu z Camu Camu a vybrané kombinace vitamínů a stopových prvků: 40 mg vitaminu C, který je díky svému přírodnímu původu velmi dobře využitelný, 5 mg zinku, 2.5 µg vitamínu D3 a 28 µg selenu. Jediná kapsle tak pokryje polovinu denní referenční hodnoty příjmu u všech těchto vitamínů a stopových prvků.

Doporučená denní dávka:

1 kapsle denně. Tobolky se polykají celé s dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Tento produkt byl na trh uveden jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!