Doplněk stravy

Sanct Bernhard Medvědí česnek 240 kapslí

Sanct Bernhard Medvědí česnek je cenným doplňkem každodenní stravy, který využívá svěží síly byliny s mnoha užitečnými vlastnosmi.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Sanct Bernhard Medvědí česnek 240 kapslí

50100451

Úvod

Medvědí česnek je rostlina, která je u nás poměrně rozšířená. Raší brzy na jaře a je doslova nabitá vitaminy a energií. Používá se jako léčivá rostlina i jako zelenina. Na rozdíl od klasického česneku se u této rostliny používají pouze listy, které mají charakteristickou vůni. Obsahuje účinnou silici allin a řadu jiných, tělu prospěšných látek. Konzumace této byliny má blahodárný vliv na lidský organismus.

Účinné látky v medvědím česneku napomáhají vylučování těžkých kovů, a tak přispívají k detoxikaci organismu. Příznivý vliv na metabolismus cholesterolu je další předností této rostliny. Její konzumace podporuje normální činnost srdce a dále oběhové a střevní soustavy.

Používání medvědího česneku v kapslích je jedinečný způsob, jak využít jeho síly a přitom zabránit tomu, aby byl cítit z vašeho dechu.

Složení:

Divoký česnek - bylina ve formě prášku 300 mg v 1 kapsli, želatina, uhličitan vápenatý.

Dávkování:

Užívejte 3x denně 3 kapsle před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.  Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy  Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.