SATURO Lískový oříšek drink 8x330 ml

Potraviny a nápoje

Značka: SATURO
Praktické balení plnohotnotného jídla připraveného k okamžité konzumaci.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50108464

Kombinace praktického a nutričně vyváženého jídla s jemnou chutí lískových oříšků. SATURO dodá tělu všechny potřebné živiny: bílkoviny, sacharidy, tuky, vlákninu, vitamíny a minerály. Je praktické a vždy připravené ke konzumaci. Jedna 330ml lahev obsahuje 330kcal a nahradí jakékoli jídlo. SATURO je vždy po ruce. Najde si své místo v kabelce, v batohu nebo na psacím stole. A to bez starostí, že lahev vyteče. Všechny drinky SATURO jsou bez laktózy, bezlepkové a veganské!

Složení:

Voda, Maltodextrin, Izolát sojové bílkoviny, Slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, Isomaltulóza*, Řepkový olej, Fosforečnan vápenatý, Fosforečnan hořečnatý, Citrát draselný, Fluorid sodný, Síran zinečnatý, Selenit sodný, Chromid Chloritý, Síran Manganatý, Jodid draselný, Molybdenan sodný, Vitamíny A, D, K, C, B1, B2, B6, B12, Niacin, Kyselina listová, Biotin, Kyselina pantothenová, Škrob, Ovesná vláknina bez lepku, Isomalto-oligosacharidy, Emulgátor: Sojový lecitin; Stabilizátory: Karubin, Guma gellan; Sůl, Aroma, Sladidlo: Sukralóza.

Upozornění:

Při skladování při pokojové teplotě má SATURO trvanlivost více než 3 měsíců. A to i bez použití konzervačních látek. Po otevření ho můžeš až na 24 hodin uchovat v ledničce. Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy. Konzumace nápojů obsahujících izomaltulózu místo cukru vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s nápoji obsahujícími cukr. Dbejte na vyváženost a pestrost stravy a zdravý životní styl. Neobsahuje: laktózu, lepek, ořechy.

Na Sports & Active Nutrition summit 2017 získalo SATURO cenu Best Beverage for Sports and Active Nutrition 2017. Porotci o něm čekli: „SATURO chutná skvěle. Narozdíl od konkurenčních produktů má výbornou texturu a chuť. Dodá vám pocit, že s ním své tělo opravdu vyživujete.“

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.