516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Wolfberry Schizandra 50g

Vyprodáno
Wolfberry Schizandra 50g

Wolfberry Schizandra 50g

50092498
Potraviny a nápoje
44 Kč 46 Kč 88 Kč / 100 g

Klanopraška čínská, schizandra chinensis, nebo magnolka čínská je jednou z nejcennějších bylin používaných pro své dlouhotrvající povzbuzující účinky.

Zobrazit kategorii Sušené ovoce a plody » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

V originále se plody ne nadarmo jmenují Wu-Wei-Zi, což znamená ovoce pěti chutí. Slupka schizandry je totiž sladká, dužina kyselá, semena jsou hořká a trpká a po usušení dostávají plody slanou příchuť.

Dnes jsou sušené plody klanoprašky zapsané v oficiálním ruském, čínském a japonském lékopise jako Schisandrae fructus. Klanopraška čínská (Schizandra chinensis) je dřevitá liána rostoucí především Číně, Koreji, Japonsku a v nejvýchodnějších oblastech Ruska. Obvykle roste divoce v civilizací nedotčených horských lesích, údolích a na březích horských potůčků.

Klanopraška obsahuje fenolické lignany – například schisandrin a od něho odvozené estery (rouweziester A, gomisany a schisandrol A). Plody obsahují také vitamin C, esenciální oleje a organické kyseliny.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není určen jako náhrada pestré stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Nepřekračujte doporučené dávkování a ukládejte mimo dosah dětí!

Doporučené dávkování: 1-3 g za den (1 gram odpovídá asi 10 bobulím). V případě denní dávky 3g si tuto rozdělte na tři menší.

Nutriční hodnoty: Energie: 1234kJ/293kcal; Bílkoviny: 1.2g; Tuky: 4.3g; Sacharidy: 45.1g; Vláknina: 27.7g

Kategorie produktu

Parametry

Značka Wolfberry
EAN 8594158030115

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.