Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na nehty modrý

Elektronika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Elektrický pilník na nehty Scholl Velvet Smooth si oblíbíte hned po prvním použití. Během chvilky budou vaše nehty doslova zářit! Přístroj jim dodá přirozený lesklý vzhled, rovný povrch  bez výstupků a svůdný tvar. Zařízení je určeno pro komplexní manikúru i pedikúru, využijete jej tedy na nehty na rukou i na nohou. Svým ergonomickým designem vám pilník přesně padne do ruky a zajistí pohodlné používání, při němž se můžete soustředit na vyladění detailů.

Tři hlavice

V balení naleznete tři výměnné nástavce. Nechybí zde pilník pro vytvarování nehtů, nástavec pro vyhlazení nerovných povrchů a leštící nástavec pro snadné použití a zářivý lesk bez použití laku na nehty. Nástavce na rukojeť snadno připevníte a v případě potřeby je vyměníte pouhým stisknutím tlačítka.

Bezdrátové použití

Zařízení pohání jedna baterie typu AA. Při manikúře a pedikúře se proto nemusíte omezovat přítomností elektrické zásuvky, ale  bez obtíží si nehty vyleštíte například i v křesle při sledování oblíbeného filmu či seriálu. Vyberte si jeden ze dvou rychlostních stupňů a výsledky uvidíte téměř ihned.