Scholl Velvetsmooth Elektrický pilník na nehty růžový

Elektronika

Značka: SCHOLL
Pořiďte si elektrický pilník na nehty od společnosti Scholl a za pomoci tří vyměnitelných nástavců si nehty vytvarujte, vyhlaďte nerovný povrch a vyleštěte. Bezdrátový provoz zajišťuje AA baterie. Pravidelným používáním budou vaše nehty vypadat skvěle i bez laku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50093240

Elektrický pilník na nehty Scholl Velvet Smooth si oblíbíte hned po prvním použití. Během chvilky budou vaše nehty doslova zářit! Přístroj jim dodá přirozený lesklý vzhled, rovný povrch  bez výstupků a svůdný tvar. Zařízení je určeno pro komplexní manikúru i pedikúru, využijete jej tedy na nehty na rukou i na nohou. Svým ergonomickým designem vám pilník přesně padne do ruky a zajistí pohodlné používání, při němž se můžete soustředit na vyladění detailů.

Tři hlavice

V balení naleznete tři výměnné nástavce. Nechybí zde pilník pro vytvarování nehtů, nástavec pro vyhlazení nerovných povrchů a leštící nástavec pro snadné použití a zářivý lesk bez použití laku na nehty. Nástavce na rukojeť snadno připevníte a v případě potřeby je vyměníte pouhým stisknutím tlačítka.

Bezdrátové použití

Zařízení pohání jedna baterie typu AA. Při manikúře a pedikúře se proto nemusíte omezovat přítomností elektrické zásuvky, ale  bez obtíží si nehty vyleštíte například i v křesle při sledování oblíbeného filmu či seriálu. Vyberte si jeden ze dvou rychlostních stupňů a výsledky uvidíte téměř ihned.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.