SENCOR SBL 2300 smoothie mixér

50101497

Elektronika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Dopřejte si chutné a zdravé ovoce či čerstvou zeleninu, aniž byste museli ztrácet čas krájením a přípravou. Smoothie mixér Sencor SBL 2500 připraví během okamžiku lahodné ovocné a zeleninové nápoje, mléčné koktejly, míchané drinky, kondiční nápoje, polévky, omáčky, salsy, nebo třeba dětskou výživu. Jemně rozmixované potraviny dokáže tělo lépe strávit, takže do sebe dostanete rekordní dávku vitamínů a jiných živin v každém loku.

Praktické lahve a mlýnek

Součástí balení jsou dvě plastové lahve o objemu 0,6 litru a jedna 0,3litrová. Jsou odolné proti nárazu díky použití materiálu TRITAN, který neobsahuje nebezpečné BPA. Navíc jsou vhodné do držáků nápojů v automobilech a dostanete i víčko s otvorem na pití, takže si můžete zdravé smoothie dopřát třeba cestou do práce. Nádoby, víčka i nože navíc můžete umývat v myčce nádobí. Navíc v krabici najdete také praktický univerzální mlýnek na bylinky, koření, kávu a ořechy.

Bezpečnost na prvním místě

Znervózňují vás čtyři superostré nože z nerezové oceli, pokryté vrstvou titanu? Příkon 300 Wattů má pořádnou sílu, ale nemusíte se ničeho obávat – bezpečnostní pojistka nože roztočí, jen když je to bezpečné. Další formu ochrany poskytují protiskluzové nožičky.

Technické parametry

  • Příkon: 300 W
  • Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz
  • Láhve jsou vhodné pro držáky nápojů v automobilech
  • Pulsní spínač zaručuje efektivní promíchání
  • 2 vyjímatelné láhve na pití 0,6 l a jedna 0,3 lParametry
Značka SENCOR
EAN 8590669207459