SENCOR SBL 7178BK smoothie mixér

Elektronika

Značka: SENCOR
Automatický smoothie mixér se dvěma programy na 45 a 60 sekund. Balení obsahuje 2× 600ml sportovní láhev a unikátní vakuové víčko. Příkon 800 W.
NAVÍC SENCOR SBS 2300BK osobní váha Při nákupu označených produktů značky SENCOR v minimální hodnotě 999 Kč v libovolné kombinaci získáte NAVÍC SENCOR SBS 2300BK osobní váha za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 299

O produktu

50116574

S automatickým smoothie mixérem SBL 7178BK od Sencoru vytvoříte dokonalé ovocné a zeleninové nápoje jedním stiskem tlačítka. Dva přednastavené programy zajistí vždy lahodné smoothie. První z nich je program SOFT, určený na měkké ovoce a zeleninu, např. jahody či rajčata. Tento program pracuje 45 vteřin. Větší a tvrdší suroviny jako ananas nebo mrkev zpracuje program HARD, který mixuje 60 sekund.

O průběhu chodu přístroje budete vždy informováni LED indikátorem. Provoz je naprosto bezpečný nejen díky protiskluzovým nožičkám, které mixér drží pevně na místě, ale také díky chytře řešenému mixování jako takovému. Nejdřív našroubujete nástavec s noži na láhev, potom láhev s nyní již skrytými noži vzhůru nohama zašroubujete do těla mixéru, a teprve poté můžete spustit mixování.

Kvalitní zpracování, bohaté příslušenství

Přístroj v elegantní černé barvě zpracovává suroviny pomocí šesti vysoce kvalitních čepelí z nerezové oceli s povlakem z titanu. Oproti běžným smoothie mixérům přináší až o 60 procent lepší výsledky, a to díky multicyklonovému efektu při mixování. Výsledná šťáva se ukládá do 600ml sportovní lahve, kterou si s sebou můžete vzít i do práce nebo do posilovny. V balení najdete hned dvě.

Lahve jsou vyrobené z tritanu – mimořádně odolného plastového materiálu, který neobsahuje BPA. Součástí sady jsou také dvě sportovní víčka s bezpečnostním uzávěrem a jedno speciální vakuové víčko, jež z nádoby vysaje vzduch a udrží nápoje déle čerstvé a plné živin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.