SENCOR SBU 7677CH vakuový mixér

Elektronika

Značka: SENCOR
Výkonný vakuový mixér SENCOR SBU 7677CH, který z potravin získá maximální množství živin, a díky uložení ve vakuu je následně déle uchová. Sedm programů, 28 000 otáček.
Skladem na e-shopu
2 999 ušetříte 251 Kč

Původní cena 3 250 Kč sleva 8%

O produktu

50135796

Vakuový super mixér Sencor SBU 7677CH vám může denně přinášet dávku tekutého zdraví. Osm nožů z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu dokonale rozmělní vložené potraviny. Z ovoce, zeleniny, ořechů, semínek a dalších superpotravin tedy dostane všechny látky, které vaše tělo ocení, a nic nepřijde nazmar. Mixování a uložení ve vakuu pomáhá s uchováním živin a čerstvé chuti. Naopak zabraňuje růstu mikroorganismů nebo vzniku toxinů. Díky mimořádně stylovému barevnému provedení a elegantnímu ovládacímu panelu zapadne mixér dokonale i do té nejlépe zařízené kuchyně.

SENCOR SBU 7677CH vakuový mixér16

Chytré automatické programy

Skvělý výkon zaručuje systém multicyklonového mixování. Základní pulsní režim, určený na krátkodobé mixování a drcení ledu, doplňuje 7 praktických programů: Smoothie, Výživný koktejl, Smoothie Extra, Saute Soup, Drcení ledu, Ořechy a mouky a Pulse/Extra. Výrobce samozřejmě myslel také na bezpečnost. Samotný přístroj se ani nehne díky protiskluzové základně. Bezpečnostní mechanismus spustí ostré nože jen ve chvíli, kdy je vše ve správné poloze a zajištěné. Abyste se nemuseli dřít s následnou údržbou, můžete snímatelné díly pohodlně umýt v myčce nádobí.

SENCOR SBU 7677CH vakuový mixér18

Hlavní vlastnosti:

  • příkon 1 500 W
  • 28 000 otáček za minutu
  • 1,1 m napájecí kabel
  • osm nožů s titanovým povrchem
  • vakuovací jednotka v balení
  • 7 programů (Smoothie, Výživný koktejl, Smoothie Extra, Saute Soup, Drcení ledu, Ořechy a mouky a Pulse/Extra)
  • materiál PCTG zaručuje vysokou odolnost

SENCOR SBU 7677CH vakuový mixér17


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.