SENCOR SOC 2200SL sonický zubní kartáček

Dentální hygiena

Značka: SENCOR
Elektrický zubní kartáček vyčistí i těžko dostupné mezizubní prostory rychlostí oscilace až 45 000 kmitů za minutu. Na výběr máte pět programů. Dvouminutový časovač zajistí správnou délku čištění. Baterie vydrží až 45 dnů provozu.
Skladem na e-shopu
959 ušetříte 240 Kč

Původní cena 1 199 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 1199 Kč

O produktu

50105469

Společnost Sencor vytvořila elektrický zubní kartáček, který je vhodný pro děti i dospělé. Nabízí pět přednastavených čisticích a regeneraci podporujících programů, takže si každý uživatel může zvolit ten, jenž mu nejlépe vyhovuje. Kartáček dosahuje rychlosti až 45 000 kmitů za minutu, štětiny se proto spolehlivě dostanou i do těžko přístupných mezizubních prostor, abyste si dutinu ústní vyčistili skutečně důkladně a nedocházelo k usazování plaku a vzniku zubního kazu.

Quadpacer časovač

Ergonomicky tvarovaná rukojeť přesně padne do dlaně a zajišťuje bezpečnou a pohodlnou manipulaci s kartáčkem. Technologie Quadpacer vám pomůže ke správnému a rovnoměrnému čištění. Časovač vás bude každých 30 vteřin upozorňovat na splnění čištění jedné čtvrtiny zubů. Můžete si tak celý proces rozdělit a mít jistotu, že se štětiny skutečně dostanou do každého záhybu. Kartáček je poháněn vestavnou baterií, která na jedno nabití zajistí jeho chod až po dobu 45 dnů. O stavu baterie informuje LED ukazatel.

Obsah balení

V balení najdete tělo kartáčku, dvě základní hlavy, nabíjecí stanici se stojánkem v jednom a přenosné pouzdro s USB konektorem.

Technické parametry

  • 5 přednastavených čistících a regeneraci podporujících programů
  • rychlost stěrů je až 45 000 za minutu
  • časovač
  • LED ukazatel stavu baterie
  • IPX7 stupeň vodotěsné ochrany
  • výdrž baterie až 45 dní při každodenním čištění

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.