SENCOR SOC 3311BK sonický zubní kartáček

Dentální hygiena

Značka: SENCOR
Zubní kartáček od společnosti Sencor nabízí 5 čisticích režimů s oscilací až 48 000/min. Baterie vydrží až 45 dní na jedno nabití. Kartáček je vodotěsný, lze ho umývat pod tekoucí vodou.
Skladem na e-shopu
1 499 ušetříte 1 000 Kč

Původní cena 2 499 Kč sleva 40%

O produktu

50105485

S pomocí zubního kartáčku od společnosti Sencor získáte zářivý úsměv bez kazů a zubního plaku. Zařízení funguje na oscilační technologii, zvládá udělat až 48 000 oscilačních pohybů za minutu. Na výběr máte z pěti přednastavených čisticích programů, které slouží jak k důkladnému čištění, tak i k regeneraci citlivých zubů a dásní. Za pomoci vibrací se štětinky hlavice dostanou i do těžko přístupných mezizubních prostor, aby byly výsledky skutečně maximální a několikanásobně lepší než při využití běžného manuálního kartáčku.

UV sterilizátor

Za pomoci časovače se budete moci důkladně soustředit na každou čtvrtinu svého chrupu, abyste nevynechali ani místečko. Přístroj je vybaven UV sterilizátorem, který jej pravidelně zbavuje škodlivých virů a bakterií, takže péče o dutinu ústní bude nyní ještě hygieničtější. O stavu baterie budete informováni za pomoci LED indikátoru, aby se nestalo, že kartáček vypoví službu právě v polovině čištění.

Obsah balení

Kromě samotného kartáčku najdete v balení také dvě vyměnitelné hlavice, nabíjecí stanici se stojánkem a přenosné pouzdro s USB konektorem a UV sterilizátorem s baterií.

Technické parametry

  • 5 přednastavených čistících režimů
  • rychlost stěrů je až 48 000 za minutu
  • LED ukazatel stavu baterie
  • IPX7 stupeň vodotěsné ochrany
  • výdrž baterie až 45 dní při každodenním čištění

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.