Dentální hygiena

SENCOR SOI 3312WH ústní sprcha

Značka: SENCOR
5.0

Výborně vybavená domácí ústní sprcha s bohatým příslušenstvím pro dvě osoby. Sprcha nabízí 3 režimy a 5 nastavení tlaku, balení obsahuje 2× 4 nástavce.

1 299
Doprava zdarma

O produktu: SENCOR SOI 3312WH ústní sprcha

50117210

Úvod

Pečujte důsledně o svou ústní dutinu, aby se z pravidelné kontroly u zubaře stala jen krátká zdvořilostní návštěva. Sencor přichází na trh s výborně vybavenou domácí ústní sprchou SOI 3312WH, která kromě technických vlastností potěší také mimořádně štědrým příslušenstvím v balení.

Výborná výbava a nástavce pro 2 osoby

Sprcha se spolehlivě dostane i do úzkých mezizubních prostor, které je velmi těžké vyčistit ručně. Vodu čerpá sprcha z kompaktní, ale přesto objemné nádržky (600 ml). Sprcha vytváří pulzující proud vody s rychlostí 1 400 pulzů za minutu a nabízí tři režimy (každodenní čištění, masírování dásní, osvěžení a povrchové čištění), přičemž tlak si můžete podle svých preferencí nastavovat u každého režimu v pěti stupních od 200 do 750 kPa. Časovač Quadpacer hlídá celkovou dvouminutovou dobu čištění a pravidelně vás upozorňuje, že byste měli přejít do další části úst.

Sencor opravdu nešetřil na dodávaném příslušenství. V balení najdete dvě kompletní sady nástavců pro dvě osoby, tedy 2× Standardní nástavec na denní čištění; 2× Ortodontický nástavec na čištění fixních rovnátek, zubních náhrad a obecně těžko přístupných míst; 2× Nástavec pro čištění jazyka a 2× Nástavec pro čištění prohlubní, který je určený na citlivá a těžko přístupná místa. Hlavice s tryskou rotuje o 360°, abyste se vždy dostali tam, kam potřebujete.

Hlavní vlastnosti:

  • 3 čisticí režimy (C – Režim pro každodenní čištění, M – Režim pro masírování dásní, F – Režim Fresh pro osvěžení a povrchové čištění)
  • 2× 4 výměnné nástavce (2x Standartní nástavec, 2x Nástavec pro čištění jazyka, 2x Nástavec pro čištění prohlubní, 2x Ortodontický nástavec) – barevně odlišené kroužkem
  • 5kroková regulace tlaku 200–750 kPa
  • 1 400 pulzů za minutu
  • časovač Quadpacer
  • 600ml nádobka
  • délka sací hadičky 1 m

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.