SENCOR SUB 2700WH elektrická vyhřívací deka

Elektronika

Značka: SENCOR
Vyhřívací deka se třemi stupni teploty. Odnímatelný ovladač. Nastavení s funkcí automatického vypnutí. Lze prát v pračce.
NAVÍC SENCOR SHD 7200GD vysoušeč vlasů Při nákupu produktů značky SENCOR v hodnotě od 999 Kč do 2998 Kč vč. DPH získáte NAVÍC SENCOR SHD 7200GD vysoušeč vlasů za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Buxton BHP 9800 černá sluchátka Při nákupu produktů značky SENCOR v minimální hodnotě 2999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Buxton BHP 9800 černá sluchátka za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
1 150

O produktu: SENCOR SUB 2700WH elektrická vyhřívací deka

50110140

Udržujte se v teple i za mrazivých zimních večerů. Hned na první dotyk si ji zamilujete pro její mimořádnou hebkost, materiál z měkké flísové látky s prošitím Stamp Welding je velmi příjemný na holé pokožce. Deka má molitanovou mezivrstvu, takže zvládá ještě lépe udržovat chlad od těla.

Odnímatelný kabel s ovládáním

Dle vlastních preferencí si vyberte jeden ze tří stupňů teploty; o aktuálním nastavení budete informováni za pomoci podsvícených ovladačů. Do deky se můžete zabalit nebo ji připevnit k matraci postele či k pohovce za pomoci gumových úchytek. Kabel s ovládáním je odnímatelný, v případě potřeby tak deku snadno sundáte a vyperete v pračce, aby byla stále čistá a hebká.

Bezpečný provoz

Pokročilý bezpečnostní systém zaručí, že při používání deky nehrozí uživatelům žádné nebezpečí. Produkt je vybaven pojistkou s elektronickou ochranou proti přehřátí. K automatickému vypnutí dojde v případě, že by došlo k poškození deky. Navíc zde nechybí funkce automatického vypnutí po třech hodinách, takže nehrozí, že by se deka mohla přehřát v důsledku celodenního provozu.

Rozměr: 160 × 140 cm


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.