SENCOR SUB 2700WH elektrická vyhřívací deka

50110140

Elektronika

Skladem na e-shopu

899 ušetříte 200 Kč

Původní cena 1099 Kč, sleva 18%

O produktu

Udržujte se v teple i za mrazivých zimních večerů. Hned na první dotyk si ji zamilujete pro její mimořádnou hebkost, materiál z měkké flísové látky s prošitím Stamp Welding je velmi příjemný na holé pokožce. Deka má molitanovou mezivrstvu, takže zvládá ještě lépe udržovat chlad od těla.

Odnímatelný kabel s ovládáním

Dle vlastních preferencí si vyberte jeden ze tří stupňů teploty; o aktuálním nastavení budete informováni za pomoci podsvícených ovladačů. Do deky se můžete zabalit nebo ji připevnit k matraci postele či k pohovce za pomoci gumových úchytek. Kabel s ovládáním je odnímatelný, v případě potřeby tak deku snadno sundáte a vyperete v pračce, aby byla stále čistá a hebká.

Bezpečný provoz

Pokročilý bezpečnostní systém zaručí, že při používání deky nehrozí uživatelům žádné nebezpečí. Produkt je vybaven pojistkou s elektronickou ochranou proti přehřátí. K automatickému vypnutí dojde v případě, že by došlo k poškození deky. Navíc zde nechybí funkce automatického vypnutí po třech hodinách, takže nehrozí, že by se deka mohla přehřát v důsledku celodenního provozu.

Rozměr: 160 × 140 cm

Parametry
Značka SENCOR
EAN 8590669254620