Seventh Generation Free&Clear Baby prací gel 1000 ml

Drogerie

Ekologický přípravek pro praní bílého i barevného dětského prádla. Snadno biologicky rozložitelný. Vhodný pro citlivou dětskou pokožku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117099

Ekologický přípravek pro praní dětského prádla. Je vhodný pro bílé i barevné prádlo a efektivně pracuje i při nižších teplotách. Jeho účinnost byla testována na skvrnách od kávy, rajčatové šťávy, vína i čokolády, které patří k těm nejodolnějším. Využívá sílu rostlin a 97 % jeho složek je rostlinného původu a snadno biologicky rozložitelných. Seventh Generation Free & Clear Baby prací gel je vyroben pro citlivou dětskou pokožku. Neobsahuje barviva, syntetické parfémy ani optické rozjasňovače. Při vývoji přípravku neprobíhalo testování na zvířatech a v jeho složení nenajdete žádné složky živočišného původu. Při výrobě produktu netrpěla žádná zvířata, což potvrzuje certifikát Leaping Bunny. Obal je vyroben z recyklovaného plastu a je 100% recyklovatelný. Výrobek splňuje přísná kritéria evropského ekologického certifikátu EU Ecolabel.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný pro bílé i barevné prádlo
  • přípravek je vhodný pro citlivou dětskou pokožku
  • vůně z esenciálních olejů a rostlinných ingrediencí
  • neobsahuje syntetická barviva ani optické rozjasňovače
  • 97 % složek je rostlinného původu
  • biologicky snadno rozložitelný
  • obal je z 99 % recyklovaný & 100% recyklovatelný
  • přípravek nebyl testován na zvířatech
  • certifikáty EU Ecolabel a Leaping Bunny

Složení

5-15 %: neiontové povrchově aktivní látky, <5 %: aniontové povrchově aktivní látky, enzymy, mýdlo, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Použití

Tento výrobek je vhodný pro praní při nízké teplotě (30 °C). Používejte programy s nízkou teplotou, doporučené dávkování a nejvyšší možnou kapacitu pračky, aby se snížila spotřeba energie a vody, abyste minimalizovali vliv na životní prostředí. Nepoužívejte na hedvábí a vlnu.

Upozornění

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.