Dentální hygiena

Silver care Dětský zubní kartáček 7 - 12 let střední 1 ks

  • Dětský zubní kartáček Silver care medium je určen pro děti od sedmi do dvanácti let. Stříbro na jeho povrchu zajišťuje antibakteriální účinky.
99

O produktu: Silver care Dětský zubní kartáček 7 - 12 let střední 1 ks

50092372

Úvod

Pravidelná zubní hygiena dětí je stejně důležitá, jako hygiena těla. Vyberte jim proto kartáček, který se dokonale přizpůsobí jejich potřebám v daném věku. Dětský zubní kartáček Silver care medium patří do řady inovativních kartáčků s antibakteriální neodnímatelnou hlavou, které jsou určeny pro větší děti. Tento kartáček umožňuje správnou ústní hygienu dětí v důležitém období jejich vývoje, kdy se jejich mléčné zuby mění za zuby stálé

Kartáček je skvěle přizpůsoben potřebám větších dětí

Zubní kartáček SilverCare medium má oválnou hlavu, která usnadňuje přístup ke stoličkám. Střední štětiny na kartáčku mají zakulacené špičky, aby se zabránilo poranění dásní nebo poškození zubů. Ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je navržena tak, aby učila dítě kartáček správně držet a bez problémů používat i na čištění méně přístupných zubů. Rukojeť dokonale padne do dětské ruky a správná velikost kartáčku umožní dětem snadnou manipulaci v dutině ústní. Ke zpříjemnění čištícího rituálu má kartáček barevné štětiny i rukojeť.

Hlavní vlastnosti:

  • zubní kartáček s antibakteriálním povrchem
  • pro děti od 7 do 12 let
  • ergonomická rukojeť
  • střední štětiny se zakulacenými špičkami
  • barevný design

Použití

Dohlédněte na pravidelné a správné čištění zubů vašich dětí a zajistěte jim pravidelné zubní kontroly u stomatologa. Kartáček je potřeba používat nejméně dvakrát denně. V tomto věku je důležité, aby děti měly zažité každodenní pečlivé čištění zubů a čistily si je zcela samostatně. Po večerním čištění zubů je dobré dohlédnout, aby děti již nic nejedly a nepily sladké nápoje. Z bezpečnostních a funkčních důvodů nemá dětský kartáček vyměnitelnou hlavu, proto vyměňte dětem kartáček včas, dříve, než dojde k jeho viditelnému opotřebování.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.