Naturprodukt Silymarin forte 2 Játra + Menopauza 40 tablet

Doplněk stravy

Maca podporuje sexualitu ženy v menopauze a přispívá k udržení fyzického a duševního zdraví. Ostropestřec působí blahodárně na trávení a regeneraci jater.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111469

Kombinuje sílu ostropestřce s výtažkem z rostliny maca a selenem. Ostropestřec mariánský je vitální bylina s tvrdými semeny, které působí blahodárně na pročištění a regeneraci jater – hlavního detoxikačního orgánu našeho těla. Ostropestřec také napomáhá dobrému trávení a přispívá k udržení normální hladiny krevního cukru. Maca neboli řeřicha peruánská je zdrojem přírodního fytoestrogenu, který má příznivý vliv na hormonální systém. Podporuje sexualitu ženy v období, kdy dochází k jejímu poklesu a přispívá tak k udržení fyzického a duševního zdraví v menopauze. Selen je stopový prvek, který podporuje obranyschopnost organizmu a má příznivý vliv na stav vlasů a nehtů.

Hlavní vlastnosti:

  • maca příznivě ovlivňuje hormonální systém a sexualitu v menopauze
  • maca přispívá k udržení fyzického a duševního zdraví
  • ostropestřec podporuje trávení a přispívají ke zdraví jater
  • ostropestřec pomáhá udržet normální hladinu krevního cukru
  • selen podporuje imunitu i dobrý stav vlasů a nehtů

Dávkování

1x denně 1 tableta po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Maka peruánská, extrakt ze semen rostliny ostropestřce mariánského (standardizovaný na 80 % silymarinového komplexu), stabilizátor mikrokrystalická celulóza, stabilizátor akáciová guma (Senegal), protispékavá látka: stearan hořečnatý, selen jako selenové kvasnice.

Potah tablety: filmový barevný žlutohnědý potah, hypromellosa, polyvinylpyrrolidon/ vinylacetát, mastek, oxid titanu, oxidy železa. Obsah aktivních látek v 1 tabletě: Maka peruánská 300 mg, Silymarin 250 mg, Selen 0,10 mg = 181 % RHP – denní doporučená dávka pro dospělého.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.