Dentální hygiena

SimplyMed Gum Master DT1013B sonický zubní kartáček bílý

Značka: SIMPLYMED

SimplyMed Gum Master DT1013B s technologií sonických pohybů (rychlost 75 000 pohybů za minutu) v kombinaci s 5 individuálními režimy čištění zajistí dokonalou dentální hygienu.

Varianty produktu
1 350
Doprava zdarma

O produktu: SimplyMed Gum Master DT1013B sonický zubní kartáček bílý

50158870

Úvod

Dopřejte svým zubům nadstandardní péči se sonickým zubním kartáčkem SimplyMed! Technologie sonických pohybů (rychlost 75 000 pohybů za minutu) v kombinaci s 5 individuálními režimy čištění zajistí maximální úroveň hygieny a zdraví vašich zubů i dásní. Gum Master vydrží až 180 dní na jedno nabití, a s inteligentním časovačem (4x30 sekund) dohlédne na délku vaší ústní hygieny za vás. Bezdrátové nabíjení ve stojánku vám zajistí pohodlné užívání a váš kartáček bude vždy připravený k použití. Indikátor nabíjení funguje tak, že při plném nabití se červené světýlko změní na zelené. Ovládání kartáčku je naprosto intuitivní díky pokročilé technologii 3D Touch. Samozřejmostí je certifikace IPX8 (odolný proti vodě). V balení najdete praktické cestovní pouzdro a 2 vyměnitelné hlavice, každá v jiné barvě pro snadné rozlišení: SOFT a HARD.

Hlavní vlastnosti:

  • sonická technologie: 75 000 pohybů za minutu
  • 5 režimů čištění
  • vydrží až 180 dní na jedno nabití
  • inteligentní časovač
  • jednoduché bezdrátové nabíjení ve stojánku
  • indikátor stavu nabití

Použití

Před použitím je důležité mít pevně nasazenou hlavici kartáčku na rukojeť. Navlhčete hlavici kartáčku, naneste trochu zubní pasty a přiložte hlavici kartáčku k okraji zubů a dásní. Krátkým a opakovaným stisknutím zvolíte mode čištění, který chcete využít. Hlavici kartáčku měňte každé 3 měsíce nebo - pokud se objeví známky opotřebení - dříve. Nepoužívejte jiné hlavice kartáčku než ty, které doporučuje výrobce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.