SINUPO Forte 20+20 tobolek

Doplněk stravy

Značka: SINUPO
Obsahuje výtažky z 5 léčivých bylin a vitamin C, který podporuje obranyschopnost. Prvosenka a černý bez přispívají k normální funkci dýchacího systému.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50110576

Trápí Vás příznaky nachlazení? Sinupo Forte obsahuje komplex extraktů z 5 léčivých bylin a vitamin C. Prvosenka jarní a černý bez přispívají k normální funkci dýchacího systému. Vitamin C podporuje imunitní systém, pomáhá chránit buňky před volnými radikály a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti:

  • prvosenka a černý bez podporují normální funkce dýchacího systému
  • prvosenka a vitamin C podporují obranyschopnost
  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Dospělí a mladiství nad 12 let užívají 2-3x denně 1 tobolku. Zapijte dostatečným množstvím vody. V případě, že potíže přetrvávají déle než 7-14 dní nebo se opakovaně vracejí, poraďte se s lékařem.

Složení

Jedna tobolka obsahuje: extrakt z bezu černého 4 mg, extrakt hořce žlutého 4 mg, extrakt prvosenky jarní 11 mg, extrakt sporýše lékařského 14 mg, extrakt šťovíku kyselého 14 mg, vitamin C 40 mg.

Pomocné látky: olivový olej, kokosový olej, sojový lecitin. Obal tobolky: glycerol, želatina, barviva E 171 a E 141.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti mladší 12 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.