EVELINE Slim Extreme 4D Gold peeling 250ml

Kosmetika

Značka: EVELINE
Peelingová masáž účinně odstraňuje odumřelé buňky, hydratuje a vyhlazuje pokožku a připravuje ji na aplikaci přípravků proti celulitidě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50092096

Podporuje tvarování a hubnutí ve čtyřech rozměrech: 
- hydratuje a vyhlazuje 

- zjemňuje a napíná 

- posiluje 

- účinkuje až 48 hodin 

GOLD peelingová masáž je inovativní výrobek na podporu hubnutí inspirovaný nejnovějšími poznatky světové kosmetologie a estetické medicíny.

Peelingová masáž účinně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, obnovuje jas a svěžest pleti. 
Ryzí 24-karátové zlato, v kombinacis kyselinou hyaluronovou bioHyaluron Slim Complex ™, guaranou a kofeinem, účinně stimulují mikrocirkulaci v podkožní tkáni, odstraňují toxiny nahromaděné v buňkách a v důsledku toho - viditelně redukují celulitidu. Inovativní komplex Lipomoist 2013 obsahující extrakt z mořských řas, který je bohatý na mikročástice peptidů a vitamíny, vytváří na povrchu pokožky mikrosíť zabraňující odpařování vody z pokožky. Hydratuje, vyhlazuje a posiluje. 
Aktivní složky pronikají hluboko do pokožky a tím zintenzivňují účinek hubnutí. 

D-panthenol zklidňuje podráždění. 

Inovativní receptura bohatá na aktivní mikrogranule jemně odstraňuje odumřelé buňky, eliminuje nerovnosti pokožky a loupání. Povzbuzující masáž osvěžuje a dodává energii, pokožku zanechává hedvábně hladkou. Vyhlazená a prohřátá pokožka je připravena na další ošetření přípravky proti celulitidě.

Obsah balení: 250 ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.