Eveline Slim Extreme 4D Gold zeštíhlující sérum 250 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Gold sérum na hubnutí a tvarování EFFECT 4D 

- odstraňuje celulitidu 

- tvaruje a zjemňuje siluetu 

- redukuje tukové tkáně 

- účinkuje až 48 hodin 

GOLD SERUM na hubnutí a tvarování je luxusním řešením ke snížení tukové tkáně inspirované nejnovějšími poznatky ve světě kosmetologie a estetické medicíny. Inovativní receptura bohatá na čisté 24-karátové zlato a unikátní kombinací účinných látek, stimuluje proces spalování tukové tkáně a umožňuje dosažení rovnoměrných tvarů. 

24-ti karátové zlato, v účinnosti s bohatým složením kyseliny hyaluronová bioHyaluron Slim Complex ™ a ginkgo biloby, účinně stimulují mikrocirkulaci v podkožní tkáni, odstraňují nahromaděné toxiny v buňkách a v důsledku toho - viditelně redukují celulitidu. 

Goldsérum zanechává jemný film a na pokožce vytváří neviditelný korzet, rozjasňující a vyhlazující tělo - jemně třpytící se zlatem. 

Lipocell-Slim ™ intenzivní napomáhá hubnutí a tvarování siluety. Napíná pokožku, zvyšuje její odolnost proti natahování a pomáhá udržovat optimální pružnost (např. při změně tělesné hmotnosti). 

Rostlinné kmenové buňky- PhytoCellTec ™ aktivují slabé a unavené kmenové buňky v kůži a tím stimulují její přirozenou regeneraci. To následně umožňuje odstranění celulitidy přirozenou cestou. 

Arganový olej účinně redukuje i pokročilou celulitidu a výrazně snižuje viditelnost strií. 

Rostlinné mléko Chufa ES, mořské řasy a vitamíny A, E, F hluboce vyživují, hydratují a oživují.

Obsah balení: 250ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.