Maxivitalis Slimax femi+ 90 tobolek

Doplněk stravy

Slimax™ femi+  doplněk stravy, který Vám pomůže ve snaze zhubnout.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50086717

Slimax femi+ je určen pro ženy nad 40 let. Obsahuje i lněnou vlákninu, která je zdrojem lignanů. Lignany vykazují estrogenní účinky. je doplněk stravy, který sníží kalorický příjem, protože vytváří pocit nasycení. Slimax™ femi+  zajistí, že budete jíst méně a nebudete hladovět. Slimax™ femi+  je pomocníkem při Vaší snaze zhubnout. Extra silná receptura s obsahem Glukomannanu, lněné vlákniny, chromu a Spiruliny.

Složení 1 tobolky Slimax™ femi+ (670 mg):

        Glukomannan .... 500 mg

        lněná vláknina ...... 70 mg

        alginát sodný ....... 35 mg

        xantanová guma .... 30 mg

        Spirulina platensis .. 30 mg

        stearan hořečnatý .... 5 mg

        chrom pikolinát .. 0,16 mg

Neobsahuje alergeny. Obal tobolky je rostlinného původu (hydroxypropylmethyl celulóza)

Hmotnost obsahu 90 tobolek: 76,00 g ±5%.

Dávkování a užívání:

Dávky na osobu se liší. Doporučujeme 3x denně 2 tobolky, 15 minut před každým jídlem zapít minimálně 1 sklenicí vody (0,3). Dávku lze zvýšit každých 5 dní o 1 tobolku na jedno jídlo, až se pocit hladu výrazně sníží. Nepřekračujte maximální dávku.

 

Upozornění:

Slimax™ femi+ se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek, gastrointestinálních onemocněních, stenóze jícnu nebo již existujících střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají.  Slimax™ femi+  v kombinaci s léky může snižovat jejich účinnost. Doporučujeme tedy užít Vaše léky minimálně 20 minut před Slimax™ femi+. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Možné nežádoucí účinky:

Na začátku kúry se mohou vyskytnout mírné žaludeční a střevní obtíže, např. řídká stolice, mírný průjem, říhání, nadýmání a zácpa. Nežádoucí účinky většinou do 3 dnů zmizí.

Skladování: při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Vyrobeno v ČR.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.