Doplněk stravy

Smartsleep ampule 7x25 ml + 14 tablet

Značka: SMARTSLEEP

Užijte si klidný spánek a jeho blahodárné účinky na náš organismus. Smartsleep obsahuje vitaminy B, hořčík, zinek, glycin, kreatin, biotin, niacin.

289
Ušetříte 14%

Původní cena:  335 Kč  ·  sleva 46 Kč

Nejnižší cena před slevou: 335 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Smartsleep ampule 7x25 ml + 14 tablet

50125103

Úvod

Spánek je nejdůležitější částí dne na regeneraci našeho těla a je klíčový pro naše zdraví, naši pohodu i náš vzhled. Smartsleep obsahuje vitaminy B, hořčík, zinek, glycin, kreatin, biotin, niacin. Kreatin je dusíkatá organická kyselina běžně se nacházející ve všech obratlovcích. Jeho hlavní úlohou je zásobování svalových a nervových buněk energií. Jedna dávka obsahuje 2 žvýkací tablety kreatinu a ampuli s roztokem obsahujícím vitaminy a minerály. Produkt je veganský, bez cukru, bezlepkový, bez laktózy.

Hlavní složky:

  • hořčík příznivě ovlivňuje fungování nervového systému
  • riboflavin, niacin a hořčík pomáhají snižovat únavu
  • zinek příznivě působí na kognitivní funkce
  • vitamin C a riboflavin chrání buňky před oxidačním stresem
  • thiamin, biotin, vitamin B6 a niacin přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
  • kyselina pantothenová přispívá k normálnímu mentální činnosti
  • hořčík, biotin a vitamín B6 napomáhají normálním psychickým funkcím

Dávkování

Užívejte 2 žvýkací tablety s citrusovou příchutí a 1 nápojovou ampulku denně před spaním.


Složení

Žvýkací tablety: Kreatin monohydrát 900 mg v jedné tabletě (monohydrát kreatinu 51,25 %), plnivo sorbitol, ztužený rostlinný tuk, škrob, aroma, kyselina citrónová, činidlo hořečnaté soli mastných kyselin, sladidlo sukralóza.

Roztok (25ml): L-glycin 2 g, hořčík (laktát hořečnatý – 250 mg), vitamin C (kyselina L-askorbová - 80 mg), niacin (nikotinamid 12 mg), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid 1,6 mg), vitamin B2 (riboflavin 0,7 mg), vitamin B1 (thiamin mononitrát 0,55 mg), biotin (D-biotin 57,6 µg), zinek (glukonát zinečnatý 10 mg), kyselina pantothenová (D-pantothenát draselný 4,8 mg), koncentrát citronové šťávy (0,5 %), voda, konzervační látky, sladidla (stevioglykozidy, cyklamát sodný, acesulfam K, sacharin).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Může mít projímavý účinek, pokud je konzumován nadměrně. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.