Smartsleep RELAX & SLEEP 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: SMARTSLEEP
Smartsleep RELAX & SLEEP obsahuje rostlinné výtažky (chmel, zelený čaj, levandule), aminokyselinu L-tryptofan, hořčík a vitaminy B6 a B12, které jsou důležité pro zdravý nervový systém.
Skladem na e-shopu
389

Cena za 100 g: 1 556 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50129644

Spánek je nejdůležitější částí dne na regeneraci našeho těla a je klíčový pro naše zdraví i naši pohodu. Smartsleep RELAX & SLEEP s rostlinnými výtažky, aminokyselinou L-tryptofan, glycinem, hořčíkem, vitaminy B6 a B12 pomáhá tělu relaxovat a snadněji usnout. Přípravek má 100% přírodní složení, není návykový. Je veganský, bez lepku, laktózy a cukru. 

Hlavní složky:

  • chmel přispívá k normální činnosti nervové soustavy a má uklidňující účinky
  • levandule napomáhá zdravému spánku a relaxaci
  • extrakt ze zeleného čaje s obsahem L-theaninu příznivě ovlivňuje kognitivní i duševní zdraví a spánek
  • vitaminy B6 a B12 s hořčíkem příznivě ovlivňují nervový systém, přispívají k normální duševní funkci a pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání
  • esenciální aminokyselina L-tryptofan je přírodním předstupněm hormonu štěstí serotoninu a spánkového hormonu melatoninu, a má tedy pozitivní účinek na náladu a spánek

Dávkování

Užívejte 2-3 kapsle cca 30 minut před ulehnutím a zapijte je trochou vody.

Složení

Chmel - extrakt 16,7 mg, zelený čaj - extrakt 83,3 mg - z toho L -Theanin 16,7 mg, glycin 250 mg, L- Tryptophan 200 mg, levandulový květ- prášek 83,3 mg, vitamin B6 0,20 mg (14 % NRV), vitamin B12 0,7 µg (28 % NRV), hořčík 50 mg (13 % NRV) v jedné kapsli. % NRV =% podíl denního referenčního příjmů živin pro dospělé.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.