SODASTREAM Lahev dětská 0,5 l 1 ks smajlík modrá

Ostatní

Značka: SODASTREAM
Opakovaně použitelná dětská nápojová lahev je kompatibilní s výrobníky perlivé vody SODASTREAM. Objem 0,5 litru, vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129 ušetříte 20 Kč

Původní cena 149 Kč sleva 13%

O produktu

50126544

Stylová dětská nápojová lahev s atraktivním potiskem potěší každého moderního školáka. Lahev je vysoce odolná, vyrobená z bezpečného plastu bez BPA. Objem 0,5 litru je navržený na míru mladším školním dětem. Domácí perlivá voda s kouskem ovoce nebo máty bude pro vaše děti příjemným zpestřením pitného režimu a je rozhodně zdravější variantou ke slazeným nápojům. Lze je použít se všemi modely výrobníku SODASTREAM kromě Crystal a Penguin, které jsou určené pro skleněné lahve. 

Hlavní vlastnosti:

  • designová plastová láhev pro malé školáky
  • objem 0,5 litr
  • bezpečný materiál bez BPA
  • opakovaně použitelné
  • kompatibilní se všemi výrobníky SODASTREAM využívajícími plastové lahve

Upozornění

Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50°C. Používejte pouze k přípravě čisté perlivé vody. Nikdy nepoužívejte lahev, která je poškozena, zdeformována nebo bylo překročeno datum použitelnosti vyznačené na lahvi. Materiál lahve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je lahev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá lahev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na lahvi. NIKDY nepoužívejte lahev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.