SOMATOLINE COSMETIC TOTAL BODY

Kosmetika

Svěží rychle vstřebatelný krém-gel. Zeštíhluje a zpevňuje postavu. Během 4 týdnu!!! Působí na podkožní tuky na bocích a pažích.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50044751

Gelový, lehce vstřebatelný ošetřující přípravek Total Body Zeštíhlující Gel jistě oceníte, pokud si přejete zeštíhlet, vytvarovat a zpevnit celou postavu, především pak oblast boků, dolních končetin a paží. Je také ideálním pomocníkem pro ženy, které si chtějí udržet a ještě více podpořit výsledky dosažené intenzivními zeštíhlujícími kúrami. Gel pozitivně působí na problémy, které jsou spojené s nadměrným zadržováním vody po celém těle a na nepravidelně lokalizované tukové polštářky. Díky své konzistenci je velice snadno a rychle vstřebatelný a jistě vám bude příjemná i jeho svěží vůně mentholu.

Gel obsahuje speciální složku Biosculpt-complexTM, která je souhrnem následujících aktivních kosmetických látek se specifickými účinky na remodelaci postavy:

  • karnitin: napomáhá k odbourávání tuků uvnitř buněk;
  • výtažek z kakaovníku: odbourává a vylučuje tuky z těla ven;
  • výtažek z rostliny Kigelia africana: extrakt z této rostliny zvyšuje elasticitu pokožky a funguje jako její přirozený lifting;
  • esculosid: napomáhá odvádět z těla nadbytečné tekutiny a odpadní látky;
  • výtažek z rostliny Centella asiatica (Pupečník asijský): odstraňuje z těla nadbytečné tekutiny a odpadní látky.

 Klinické a laboratorní testy prokázaly , že přípravek zeštíhluje až o 42 %, zmenšuje obvod ošetřovaných oblastí až o dva centimetry a zároveň tonizuje pokožku a viditelně formuje postavu.

Použití:

2x denně se aplikuje krém na dané partie a krouživými pohyby se vmasírovává do pokožky.

Upozornění:
Chraňte oči, přípravek se nesmí dostat do kontaktu s poraněnou či jinak poškozenou či podrážděnou kůží.

Balení:
200ml


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu