Nupreme BIO Spirulina prášek 100 g

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Sladkovodní sinice Spirulina je přírodním zdrojem vitaminů, minerálů, chlorofylu, bílkovin, beta-karotenu a dalších účinných látek.
Skladem na e-shopu
99 ušetříte 30 Kč

Původní cena 129 Kč , sleva 23%

Nejnižší cena před slevou: 129 Kč

Cena za 100 g: 99 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50117963

Spirulina je sladkovodní sinice bohatá na kvalitní bílkovinu obsahující všechny esenciální aminokyseliny. Proteiny se nejen podílejí na tvorbě svaloviny, ale jsou důležité i pro celkový metabolismus. Dodává tělu řadu potřebných živin v lehce vstřebatelné formě. Je zdrojem beta-karotenu, chlorofylu, vitaminů (především skupiny B), minerálů (draslík, fosfor, hořčík, železo, zinek), antioxidantů a enzymů. Spirulina působí jako antioxidant, přispívá k normální hladině cukru v krvi a napomáhá přirozené obranyschopnosti. Díky schopnosti podporovat přirozený metabolismus je často užívána při dietních kůrách, kontroluje tělesnou hmotnost. Příznivě ovlivňuje tonus a vitalitu.


Dávkování

Dospělí užívají 1 (cca 1,4 g) až 1,5 zarovnané čajové lžičky 2x denně, děti od 3 let užívají ½ čajové lžičky (cca 0,7 g) 1x denně. Prášek rozmíchejte ve 100 ml vody, džusu nebo šťávy a vypijte.

Složení

Sladkovodní sinice Spirulina, sladkovodní řasa chlorella (až 1 %).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.