SPLAT Junior MAGIC Čistící pěna pro děti s vápníkem 50 ml

Dentální hygiena

Značka: SPLAT
5.0
SPLAT Junior MAGIC pěna na zuby a dásně pro děti s vápníkem a mléčnými enzymy je vhodná jako doplněk ke každodenní péči o dutinu ústní a pro použití po každém jídle, pokud nelze použít zubní kartáček.
Skladem na e-shopu
151 ušetříte 12 Kč

Původní cena 163 Kč , sleva 7%

Nejnižší cena před slevou: 163 Kč

O produktu

50102950

SPLAT Junior MAGIC pěna na zuby a dásně pro děti s vápníkem a mléčnými enzymy obsahuje vápník, který pomáhá posilovat zubní sklovinu a chrání dětské zoubky před zubním kazem. Mléčné enzymy pečují o dásně a inovativní složka LUCTATOL zabraňuje vzniku zubního kazu a tvorbě zubního plaku až o 96 %. Extrakt z lékořice zabraňuje opětovnému vytváření zubního plaku. Pěna je vhodná pro děti, u kterých je nutno omezit užívání produktů obsahující fluorid. Bez fluoridu.

Výsledek: 

  • Zabraňuje tvorbě zubního plaku
  • Ochrana zubů před vznikem zubního kazu
  • Posiluje zubní sklovinu

Složení:

Bioaktivní vápník, laktoferrin, laktoperoxidáza, glukózooxidáza, didraselný glycyrrhizát, keratin, extrakt z lékořice, arginin. BEZ FLUORIDU.

Použití:

2-3x vstříkněte pěnu do úst, proplachujte ústní dutinu po dobu 10 sekund, poté vyplivněte a nevyplachujte vodou. Používejte kdykoliv během dne, opakujte dle potřeby. Děti do 8 let by měly používat pěnu pod dozorem dospělého.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.