SPLAT Special STRESS OFF zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Značka: SPLAT
Zubní pasta z esenciálními oleji a enzymem z ananasu obnovuje přirozenou harmonii v ústech. Jemně bělí zuby a potlačuje jejich přecitlivělost.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značek Splat, Biomed a Innova v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na BIOMED Charcoal s černým uhlím zubní pastu 100 g. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50116018

Zubní pasta z esenciálními oleji a enzymem z ananasu obnovuje přirozenou harmonii v ústech. Silice z meduňky, kozlíku lékařského, máty, anýzu a grapefruitu má blahodárný vliv na dásně. Enzym bromelain získaný z ananasu jemně rozpouští plak. Složka Polydon a jemné zaoblené částice oxidu křemičitého působí proti zabavení a zanechávají sklovinu lesklou a hladkou. Hydroxyapatit vápenatý obohacený o minerály vápníku, hořčíku a zinku přispívá k remineralizaci skloviny a potlačuje přecitlivělost zubů. 99 % přírodních složek. Bez fluoridu.

Výsledek:

  • zuby jsou po vyčištění hladké a lesklé
  • dodává minerály zubní sklovině a potlačuje přecitlivělost zubů
  • působí proti zabarvení zubů

Složení

Hydroxyapatit vápenatý, esenciální oleje z meduňky, kozlíku lékařského, máty, anýzu a grepfruitu, enzym bromelain z ananasu.

Upozornění

2x denně nejlépe ráno a večer. Naneste menší množství zubní pasty o velikosti hrášku na zubní kartáček a jemnými pohyby vyčistěte zuby a dásně. Vypláchněte ústa vodou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.