Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical 12 pastilek

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

79 ušetříte 26 Kč

Původní cena 105 Kč, sleva 25%

O produktu

Bylinné pastilky Stopkašel obsahují směs 5 rostlinných extraktů a pomáhají zmírnit příznaky nachlazení. Pastilky vytvářejí ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla a zmírňují tak podráždění. Ulevují při kašli, chrapotu, škrábání a bolesti v krku. Jitrocel, mateřídouška a bazalka podporují normální funkci dýchacího systému.

Hlavní vlastnosti:

  • pastilky ulevují při kašli
  • zklidňují podrážděný krk
  • ulevují při bolesti a škrábání v krku

Dávkování

Každé 2–3 hodiny nechejte volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Pastilky se nemají žvýkat ani polykat. Nepřekročte dávku 10 pastilek denně. Děti od 3 do 12 let mohou užívat maximálně 5 pastilek denně. Podávejte pouze dětem, které zvládnou pastilky bezpečně vycucat!

Složení

Aktivní složky: Extrakt jitrocele (Plantago lanceolata), Extrakt boswellie (Boswellia serrata), Extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum), Extrakt bazalky (Ocimum basilicum), Extrakt eukalyptu (Eucalyptus globulus), menthol, selen.

Pomocné složky: glukózový sirup, sacharóza.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Není určeno pro děti do 3 let.