StrepHerbal Junior 24 pastilek

Doplněk stravy

StrepHerbal Junior je doplněk stravy ve formě pastilek s obsahem extraktů z lípy a mateřídoušky doplněné vitaminem C a zinkem, které příznivě ovlivňují imunitní systém.
Skladem na e-shopu
169

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50142027

Pastilky StrepHerbal Junior obsahují extrakty z lípy a mateřídoušky, které napomáhají přirozené obranyschopnosti organismu a zklidňují podrážděné hrdlo a hlasivky. Bylinné extrakty jsou obohaceny vitaminem C a zinkem, které také podporují naši imunitu. Pastilky mají lahodnou příchuť třešní a švestek a jsou určeny pro děti od 6 let i dospělé.


Dávkování

Děti od 6 do 11 let užívají 2 až 8 pastilek denně.​ Dospělí a děti od 12 let užívají 2 až 12 pastilek denně.

Složení

Vitamin C 80 mg (100 % RHP), extrakt z lípy 20 mg, extrakt z mateřídoušky 33 mg, zinek 2,3 mg (23 % RHP) v jedné dávce (2 pastilky). RHP ……. referenční hodnota příjmu. Sladidlo ze stévie.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při alergii nebo přecitlivělosti na některou složku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavý účinek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje umělá barviva a příchutě. Bez přidaných konzervantů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.