Sunar Expert AR & COMFORT 1 700 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: SUNAR
Speciální počáteční kojenecké mléko pro děti, které po jídle ublinkávají nebo mají zácpu a nemohou být kojeny. Vhodné již od narození.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103683

Počáteční kojenecká mléčná výživa pro děti, které po jídle ublinkávají nebo mají zácpu a zároveň nemohou být kojeny. Zejména v prvních měsících života miminka se mohou objevovat bolestivé koliky, zácpy a také časté ublinkávání. Speciálně pro tyto děti je určen Sunar Expert AR & Comfort s unikátní recepturou. Vhodný již od narození.

Hlavní vlastnosti:

 • pro děti, které trpí ublinkáváním
 • pro děti, které mají zácpu
 • vhodný již od narození

Složení

Odtučněné mléko, maltodextrin, rostlinné oleje s beta palmitátem (palmový, sójový, slunečnicový), smetana (obsahuje mléčný tuk) 18%, laktóza (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), galaktooligosacharidy (Galaktooligosacharidy jsou často označovány také jako prebiotická vláknina GOS) (z laktózy z mléka), karubin, rybí olej, emulgátor: sójový lecitin, L-askorban sodný, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, chlorid cholinu, hydroxid draselný, taurin, hydroxid vápenatý, draselné soli kyseliny citronové, inositol, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, síran železnatý, síran hořečnatý, cytidin 5´-monofosforečnan sodný (CMP), DL - alfa tokoferyl acetát, L-karnitin, uridin 5´-monofosforečnan sodný (UMP), síran zinečnatý, retinyl acetát, cholekalciferol, adenosin 5´-monofosforečnan sodný (AMP), guanosin 5´-monofosforečnan sodný (GMP) 5´-monofosfát sodný (GMP), D-pantothenát vápenatý, inosin 5´-monofosforečnan sodný (IMP) , nikotinamid, síran měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, fytomenadion, thiamin hydrochlorid, kyanokobalamin, riboflavin, jodid draselný, kyselina listová, síran manganatý, seleničitan sodný, D-biotin.

Použití

Z 90 ml vody a 3 odměrek prášku připravíte 100 ml obnoveného mléka. Při přípravě vždy používejte přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody. Viz doporučené dávkování v tabulce na obalu. Pro každé krmení používejte vždy čerstvě namíchanou porci. Připravené mléko ihned spotřebujte - nejdéle do 1 hodiny. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znovu nepodávejte. Plná odměrka 4,3 g Sunar Expert AR/COMFORT 1 odpovídá 21,6 kcal.

 • Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek
  tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
 • V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji
  vychladnout např. ve vodní lázni na 40°C. Vlijte požadované množství do
  vysterilizované lahve (viz. dávkovací tabulka). Nespotřebovanou převařenou
  vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
 • Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím nože
  a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz. dávkovací tabulka).
  Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí.
  Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
 • Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí,
  že teplota mléka není vyšší než 37–40°C. Připravenou porci ihned
  podávejte.

Upozornění

Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Expert AR/COMFORT 1 je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni. Sunar Expert AR/COMFORT 1 používejte pouze pod lékařským dohledem. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Jakékoliv další dotazy ohledně přípravy a dávkování konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.