Sunar Rozpustný nápoj fenyklový 200 g

Ostatní příkrmy

Značka: SUNAR
Dětský instantní nápoj pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Je obohacený vitaminem C a probiotickou vlákninou a je vhodný k doplnění pitného režimu vašich nejmenších.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99

Cena za 1 kg: 495 Kč

O produktu

50054907

Tento dětský lahodný instantní nápoj s fenyklem se velmi dobře rozpouští a je skvělým prostředkem pro utišení žízně. Děti ocení jeho výbornou chuť a vy snadnou a rychlou přípravu. Nápoj je obohacen o vitamín C a prebiotickou vlákninu, naopak neobsahuje konzervační látky ani barviva. Můžete ho svému drobečkovi podávat z lahve i hrnečku. Dohlédněte na pravidelnou zubní hygienu již od prvního zoubku.

Hlavní vlastnosti:

  • rozpustný instantní nápoj s fenyklovou příchutí
  • k doplnění pitného režimu pro děti od ukončeného 4. měsíce
  • rychlá příprava
  • s vitamínem C a prebiotickou vlákninou
  • bez konzervantů a barviv

Složení

Glukóza, maltodextrin, fenyklový prášek 2,84 % (maltodextrin, fenyklový extrakt), prebiotická vláknina, inulin 3 %, vitamin C.

Použití

Rozpusťte 5 g (2 zarovnané lžičky) instantního nápoje ve 100 ml kojenecké vody ohřáté na požadovanou teplotu a řádně zamíchejte. Může se podávat za studena i za tepla. Nepřislazujte. Obsah balení stačí na přípravu 4 l nápoje. Připravený nápoj spotřebujte do 12 hodin.

Upozornění

Nepodávejte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu. Při podávání nápoje z lahve doporučujeme lahev přidržet a nenechávat ji dítěti jako náhradu za dudlík. Přispějete tak k ochraně proti zubnímu kazu. K podávání nápoje používejte co nejdříve lžičku nebo dětský hrníček. Dbejte na pravidelnou zubní hygienu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.