Potraviny a nápoje

Wolfberry Švestky krájené BIO sušené plody 100 g

Značka: WOLFBERRY

Švestky krájené BIO 100g Wolfberry. Sladká pochoutka plná vitamínů, minerálů a vlákniny.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Švestky krájené BIO sušené plody 100 g

50092494

Sušené švestky obsahují poměrně velké množství vlákniny, včetně rozpustné, čímž napomáhají trávení potravin. Kromě toho je v nich také vysoký obsah pektinů, takže organismus brzy získává pocit sytosti a zároveň umí “umlčet“ chuť na sladké mnohem lépe, než například čokoláda. Pektiny ale navíc zpomalují vstřebávání cukrů, takže organismus spaluje mnohem více tuků.

Wolfberry krájené švestky jsou krásně sladké, šťavnaté a voňavé, takže se do nich hned zamilujete. Perfektně nahradí různé cukrovinky a nezdravé bonbóny. Toto zdravé a chutné mlsání můžete nejen přímo konzumovat, ale přidávat i do jogurtů, cereálií, müsli a vynikající jsou i ve všech kaších Wolfberry.

U sušených švestek, které jsou v BIO kvalitě, dochází k jejich cukernatění, které se projevuje bílými flíčky. Tento stav nijak nesnižuje kvalitu produktu, ale je naopak viditelnou zárukou, že ovoce nebylo ošetřeno sířením ani žádnými chemickými prostředky, nebo jinými úpravami, které tomuto přirozenému cukernatění zabraňují. Účinky Wolfberry krájených sušených švestek si ale můžete vychutnat i ve formě nápoje, který vás v horkých dnech krásně osvěží a po těžkém jídle pomůže trávení. Asi 250 g sušených krájených švestek zalijte půl litrem studené vody a nechejte je “stát“ minimálně 3 hodiny. Pak je celé přelijte do hrnce, doplňte vodu do objemu dvou litrů, přidejte kousek celé skořice, pár hřebíčků, kousek zázvoru a můžete přidat i BIO pomerančovou nebo citronovou kůru. Celé to vařte asi 20 minut a před podáváním vychlaďte.

Produkt ekologického zemědělství.

Nutriční hodnoty ve 100g: Energie: 1060kJ / 254kcal; Sacharidy: 57g – z toho cukry 38g; Bílkoviny: 2g; Tuky: 0.4g – z toho nasycené 0.1g; Vláknina: 7g; Sůl: 0.005g; Vlhkost: 22%

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.