Kosmetika

SVR Topialyse Creme výživný krém 200 ml

Značka: SVR
Produktová řada: Topialyse

Výživná péče pro suchou a citlivou pleť, která dodá pleti 48 hodinovou hydrataci. Vhodné pro suchou a citlivou pokožku celé rodiny.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: SVR Topialyse Creme výživný krém 200 ml

50114175

Úvod

Dopřejte Vaší pleti dlouhodobou hydrataci pomocí výživné péče pro suchou a citlivou pleť, která Vám zajistí 48 hodinovou hydrataci. Pro suchou a citlivou pokožku celé rodiny. Jemná a svěží textura, která se okamžitě vstřebává do pokožky a zanechává ji měkkou, vláčnou a sametově hebkou. Zároveň zklidňuje pocity napjaté pokožky a intenzivně ji vyživuje.

Výsledek:

  • dodává pleti dlouhodobou hydrataci
  • zanechá pokožku měkkou, vláčnou a hebkou
  • zklidňuje pocit napjaté pokožky
  • intenzivně vyživuje pokožku
  • chrání citlivou pokožku

Složení

Základem produktů francouzské značky SVR je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Všechny produkty této značky jsou však zároveň velmi šetrné.


Použití

Aplikujte denně na čistý obličej a/nebo tělo. Vhodné po předchozím mytí pokožky pomocí Topialyse Gel Lavant, Topialyse Huile Lavante Micellaire nebo Topialyse Baume Lavant.


O značce

Kosmetickou značku SVR založil již před šedesáti lety manželský pár z Francie. Základem všech produktů této značky je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Zároveň jsou však produkty velmi šetrné k pokožce. Díky složení produktů a dlouholeté tradici se značka SVR řadí mezi přední dermo-kosmetické značky světa.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.