NatureVia Zdravá prostata 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
Obsahuje kombinaci 4 přírodních látek Serenoa repens, Pygeum africanum a olej z dýňových a lněných semen, každá působí jiným mechanismem a vhodně se doplňují.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
369

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50113199

Pro skutečné muže. Osvědčená péče pro zdravou prostatu a močové cesty. Přípravek NatureVia Zdravá prostata obsahuje kombinaci 4 osvědčených přírodních látek, každá působí jiným mechanismem a vhodně se doplňují.

  • Minipalma (Serenoa repens) přispívá k udržení zdravé prostaty a normální funkce močové soustavy, napomáhá také k normální funkci reprodukčního systému
  • Pygeum africanum (slivoň africká) podporuje normální funkci močového měchýře a dolních močových cest
  • olej z dýňových semen je bohatým zdrojem zinku, který přispívá k normální plodnosti a reprodukci a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem  
  • olej z lněných semen má vysoký obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin, len setý přispívá k normální funkci prostaty

 


Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně, minimálně 3 měsíce.

Složení

Minipalma (10:1 extrakt) 80 mg (ekviv. 800 mg Minipalma), olej z dýňových semen 125 mg, Pygeum africanum (st. extrakt) 15 mg, olej z lněných semen 125 mg v jedné kapsli.

Lněný olej, dýňový olej, želatina, mini palma (serenoa repens), leštící látka (včelí vosk), zahušťovadlo (glycerin), Pygeum africanum (slivoň africká).

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.