Imunoglukan P4H SynBIO 70 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

785

Cena za 1 kus(tbl): 11 Kč

O produktu

Imunoglukan P4H SynBIO je doplněk stravy s jedinečnou kombinací 4 látek. Přípravek obsahuje přírodní Imunoglukan®, vitamin C a synbiotickou kombinaci fruktooligosacharidů a směs 5 životaschopných bakteriálních kultur čtvrté generace DuolacTM.

Je vhodný k dlouhodobému užívání, pro alergiky a diabetiky. Mohou ho užívat dospělí a děti od 3 let. Neobsahuje lepek.

  • Vitamin C přispívá ke správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a chrání buňky před oxidativním stresem. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.
  • Imunoglukan je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získávaný izolací z Pleurotus ostreatus.
  • Bakteriální kultury jsou životaschopné organismy, které jsou velmi stabilní a odolné vůči žaludečním a žlučovým kyselinám.
  • Fruktooligosacharidy ovlivňují živé bakteriální kultury.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe nalačno. Kapsli spolkněte celou a dostatečně zapijte. Obsah kapsle můžete vysypat i na lžičku, a tak užít.

Složení:

Imunoglukan® 100 mg, vitamin C 100 mg, 2,5x109 lyofilizovaných bakteriálních kultur (Bifidobacterium lactis BL2, Lactobacillus acidophilus LH5, Streptococcus thermophilus ST3, Lactobacillus casei LC1, Bifidobacterium bifidum BF2), fruktooligosacharidy 25 mg, isomaltooligosacharidy 25 mg v jedné kapsli.

Kukuřičný škrob, L-askorbát vápenatý (vitamin C), Imunoglukan®, bakteriální kultury, fruktooligosacharidy, isomaltooligosacharidy, stearan hořečnatý. Kapsle je rostlinného původu, vyrobena z hydroxypropylmethylcelulosy s použitím povoleného potravinářského barviva (oxid titaničitý).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek nesmí užívat lidé s transplantovanými orgány anebo osoby užívající imunosupresiva. Doplňky stravy nejsou určeny k užívaní jako náhrada pestré vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!