Terranova Smooth Synergy 50 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TERRANOVA
Kapsle s obsahem hořčíku a vitaminu B12 obohacené o výtažky z ašvagandy, rhodioly a amerického ženšenu pro udržení duševní i fyzické energie.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115277

Pomocník v boji proti únavě. Přípravek Smooth Synergy obsahuje kořen ašvagandy, rhodioly a zázvoru, americký ženšen, kajenský pepř, hořčík a vitamin B12. Přípravek doporučujeme pro udržení duševní i fyzické energie, při únavě, vyčerpání, pro podporu metabolismu a nervového systému.

  • Hořčík pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, podílí se na normálním energetickém metabolismu. Hořčík (magnesium) navíc působí pozitivně na normální činnost svalů a pomáhá udržet zdravé zuby a kosti. Přispívá také k normální syntéze bílkovin.
  • Zázvor napomáhá normálnímu trávení, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a má vliv na hladinu cukru v krvi.
  • Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje imunitní systém a energetický metabolismus.
  • Rhodiola, ženšen a Ashwagandha se řadí mezi tzv. adaptogeny, pozitivně ovlivňují duševní a fyzickou výkonnost, vitalitu.

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně s jídlem.

Složení

Inositol 236 mg, Hořčík (oxid, citrát) 100 mg, P 5-P (pyridoxal 5-fosfát) 2 mg, Vitamin B12 (methylkobalamin) 50 µg, Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118 mg, MAGNIFOOD COMPLEX 730 mg, Ašvaganda kořen 200 mg, Zelený oves zrno (sušené mrazem) 200 mg, Americký ženšen (sušené mrazem) 100 mg, Rhodiola kořen (sušené mrazem) 100 mg, Stabilizované rýžové otruby 100 mg, Zázvor kořen (sušené mrazem) 25 mg, Kajenský pepř (sušené mrazem) 5 mg v jedné kapsli.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.