Terranova Probiotika s prebiotiky komplex 50 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TERRANOVA
Kapsle s obsahem 5 druhů probiotických kultur obohacené o bylinné výtažky z červené řepy a lopuchu a o fruktooligosacharidy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115271

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.

Přípravek Probiotika s prebiotiky komplex obsahuje 5 kmenů probiotik (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium lactis), fruktooligosacharidy (FOS) a výtažky z červené řepy a lopuchu. Fruktooligosacharidy (FOS)neboli prebiotika slouží jako živiny pro probiotika. Významnými zdroji FOS jsou arabinogalaktan z modřínu a stabilizované rýžové otruby. Kořen lopuchu působí příznivě na trávení a přispívá k normální hladině glukózy v krvi. Přípravek doporučujeme při trávicích problémech (nadýmání, intolerance potravin, problémy s vyprazdňováním), při problémech s trávením během cestování a k obnovení optimální střevní mikroflóry po léčbě antibiotiky.


Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně na lačno.

Složení

Probiotická směs 188 mg: Lactobacillus plantarum Rosell-1012 1 miliarda CFU***, Lactobacillus casei Rosell-215 800 milionů CFU***, Lactobacillus rhamnosus Rosell-11 700 milionů CFU***, Lactobacillus acidophilus Rosell-52 500 milionů CFU***, Bifidobacterium lactis CHR Hansen BB-12 500 milionů CFU***, MAGNIFOOD KOMPLEX 125 mg, Lopuch kořen (sušené mrazem) 75 mg, Červená řepa šťáva a listy ** (sušené mrazem) 25 mg, Stabilizované rýžové otruby 25 mg, Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 118 mg, Fruktooligosacharidy 100 mg, Modřín arabinogalaktan 50 mg v jedné kapsli.

**Z kontrolovaného organického zdroje.

***CFU - počet živých probiotických organismů (colony forming unit) v čase výroby.

Upozornění

Může obsahovat stopy sóji. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.