Elektronika

TESLA Smart Dehumidifer XL odvlhčovač

Značka: TESLA

Odvlhčovač Tesla Smart Dehumidifier XL je skvělým pomocníkem při boji s vlhkostí ve vaší domácnosti. Ideální i do místnosti s rozlohou až 40 m2. Bojuje proti plísním.

5 999
Doprava zdarma

O produktu: TESLA Smart Dehumidifer XL odvlhčovač

50153606

Úvod

Odvlhčovač Tesla Smart Dehumidifier XL je skvělým pomocníkem při boji s vlhkostí ve vaší domácnosti. Ideální i do místnosti s rozlohou až 40 m2. Vaše zdraví už nebude ohrožováno plísní, která se ve vlhkém prostředí usazuje. Přístroj je intuitivní, snadno se ovládá pomocí chytrého telefonu či tabletu, stačí si nainstalovat aplikaci Tesla Smart. Zvolit můžete ze tří odvlhčovacích režimů a tří režimů ventilátoru. To vše pro ten nejpříjemnější vánek. Přístroj lze také ovládat hlasovými povely přes Google Assistant a Amazon Alexa, které můžete s přístrojem propojit za pomoci Wi-Fi. Díky LED displeji máte navíc vždy přehled o všech důležitých informacích.

Dokonale odvlhčuje místnost, bojuje proti plísním

Odvlhčovací kapacita přístroje je až 12 litrů za den. Kapacita vodní nádržky je pak 3,2 litru. Spotřeba energie přístroje je 158 W. Součástí odvlhčovače je kromě senzoru vlhkosti i účinný filtr. Odvlhčovač také čistí vzduch. V případě, že bude nádržka na vodu plná, přístroj vám o tom dá vědět skrz znamení na displeji i v aplikaci v telefonu. V jeho výbavě naleznete kromě jiného také dětskou pojistku či funkci odmrazování, které ještě více podporují spolehlivé fungování odvlhčovače.

Hlavní vlastnosti:

  • automatické vypnutí
  • alarm plného zásobníku vody
  • časovač
  • cyklus na 2, 4 i 8 hodin
  • ovládání přes displej i aplikaci

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.