The Organic Pharmacy New Detox 60 kapslí

Doplněk stravy

The Organic Pharmacy New Detox podporuje organismus prostřednictvím výtažků z rostlin, které zlepšují trávení, regenerují játra a podporují detoxikaci organizmu.
Skladem na e-shopu
687 ušetříte 172 Kč

Původní cena 859 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 859 Kč

Cena za 100 g: 1 857 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50126146

Silné bylinné složení pro 10denní kúru. The Organic Pharmacy New Detox 60 kapslí podporuje organismus prostřednictvím výtažků z rostlin, které zlepšují trávení, regenerují játra a podporují detoxikaci organizmu. Obsahuje pampelišku lékařskou, která působí příznivě na trávení, činnost žaludku i funkce močové soustavy. Pampeliška se v přírodní medicíně se považuje za tonikum jater a přispívá k detoxikaci organizmu. Také psyllium podporuje funkce trávicího traktu a střev. Gymnéma je bylina, která přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi a často se užívá ke snížení chuti na cukr. Podporuje metabolismus sacharidů a lipidů.

Hlavní složky

 • pampeliška podporuje funkci jater a přispívá k detoxikaci organizmu
 • pampeliška podporuje normální trávení, činnost žaludku i funkce močové soustavy
 • gymnéma podporuje metabolismus sacharidů a lipidů
 • gymnéma přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
 • psyllium podporuje funkce trávicího traktu a střev
 • aloe vera podporuje imunitu, přispívá dobrému trávení a detoxikaci
 • papain ‒ silný enzym extrahovaný z čerstvé papáji
 • kořen zázvoru podporuje trávení, snižuje žaludeční nevolnosti. Obsahuje gingerol, fenolickou látku, které se připisují antioxidační účinky
 • dřevěné uhlí se používá k pročištění zažívacího traktu a ke snížení nadýmání
 • jablečný pektin velmi dobrý zdroj vlákniny
 • lněné semínko tvoří ve střevech látku podobnou gelu, a tak pomáhá zabránit zácpě
 • chlorella podporuje normální trávení, funkce jater a pročištění
 • lopuch podporuje trávení i vylučování vody z organizmu, příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi


Dávkování

Užívejte 3 tobolky ráno (30 minut před snídaní) a 3 tobolky večer (hodinu po posledním jídle). Zapijte velkým množstvím vody. Kúra by měla trvat 10 dní. Desetidenní kúru můžete zopakovat maximálně 6x ročně. Mezi každou kúrou je nutná alespoň měsíční pauza. Při potížích s polykáním můžete tobolky otevřít a obsah vmíchat do sklenice vody či džusu (ne do horkého nápoje).

Složení

Capsule Shell: Hydroxypropyl methylcellulose; Aloe Vera (Aloe barbadensis Mill., Maltodextrin, Water); Chlorella (Chlorella vulgaris, contains naturally occurring Sulphites); Apple pectin (Malus Domestica Borkh.); Charcoal; Dandelion (Taraxacum officinale L.); Fennel seeds (Foeniculum vulgare Mill.), Ginger root (Zingiber officinale Rosc.); Gymnema Extract (Gymnema sylvestre (Retz) R.Br.); Psyllium husks (Plantago ovata Forsk.); Papain (Maltodextrin, Enzyme, contains naturally occurring Sulphites), Slippery elm bark (Ulmus rubra Muhl.), L-Glutamine; Burdock root (Arctium lappa L.); Flaxseed (Linum usitatissimum L.); Vitamin B1 (Thiamine HCL); Chromium Picolinate.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.