THERMELOVE Šampon se sírou proti lupům 200 ml

Kosmetika

Značka: THERMELOVE
THERMELOVE Šampon se sírou proti lupům je vhodný jako doplněk k péči o vlasy a problematickou vlasovou pokožku projevující se zvýšeným maštěním vlasů či tvorbou lupů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
279

O produktu

50124481

Šampon s obsahem sirné termální vody z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. THERMELOVE Šampon se sírou proti lupům je vhodný jako doplněk k péči o vlasy a problematickou vlasovou pokožku projevující se zvýšeným maštěním vlasů či tvorbou lupů. Kombinace aktivních látek pomáhá udržet její zdravou rovnováhu. Díky panthenolu šampon pokožku regeneruje a zklidňuje.

Výsledek:

  • péče o problematickou vlasovou pokožku
  • pomáhá udržet rovnováhu vlasové pokožky
  • poskytuje pokožce hydrataci a zklidnění

Použití

Šampon naneste na mokré vlasy a vmasírujte do pokožky až do vytvoření pěny. Nechte působit 2-3 minuty a následně opláchněte vodou. Postup ještě jednou zopakujte. Doporučujeme aplikovat 2x týdně po dobu prvních dvou týdnů a poté 1x týdně po dobu následujících dvou týdnů. Dále dle potřeby.

Upozornění

Dbejte, aby šampon nestékal do očí. Obsahuje sirnou termální vodu, která může způsobit černání stříbrných šperků.

O značce

Sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE® byla oceněna na konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku. THERMELOVE® zvítězila v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii Innovative Spa Products a získala ocenění "Nejlepší inovativní lázeňský produkt" za využití jedinečné termální sirné vody z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny, které jsou po staletí známé svými blahodárnými účinky na pokožku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.