Potraviny a nápoje

Topnatur Probio Cappuccino a banán kaše 60 g

Značka: TOPNATUR
  • Nutričně vyvážená kaše Topnatur Probio Cappuccino a banán se hodí pro sportovce i pro osoby s výživovým omezením. Je obohacena o probiotika + prebiotika FOS.
25

Cena za 100 g: 42 Kč

O produktu: Topnatur Probio Cappuccino a banán kaše 60 g

50139243

Úvod

Chutná a nutričně vyvážená kaše Topnatur Probio je vhodná k doplnění racionálního jídelníčku při aktivním životním stylu i pro osoby s trávicími obtížemi. Smetanově jemná kaše s příchutí Cappuccino a banán obsahuje lehce stravitelnou rýžovou mouku a je obohacena o probiotika + prebiotika FOS, která působí jako živný substrát pro růst probiotických kultur. Nechybí ani důležité vitamíny a minerály. Kaše neobsahuje lepek, a na její přípravu vám postačí pouhé 3 minuty!

Hlavní vlastnosti

  • vhodná pro sportovce i rekonvalescenty
  • vhodná pro seniory i děti
  • pro osoby s poruchami příjmu potravy a trávicími obtížemi
  • obsahuje probiotika a prebiotickou vlákninu
  • obsahuje vitaminy a minerály
  • neobsahuje lepek

Složení

Instantní rýžová mouka 36 %, kokosový tuk, sušený glukózový sirup, FOS 6 % (rozpustná vláknina), nativní kukuřičný škrob, lyofilizované cappuccino 5,3 % (sušené odstředěné MLÉKO, cukr, maltodextrin, instantní káva, modifikovaný škrob), lyofilizovaný banán 4,8 %, třtinový cukr, vitamínový a minerální premix, sůl, probiotická kultura* (množství 2 miliardy na 1 porci), aromata, emulgátor: E472e (rostlinný původ), stabilizátor: E340, protispékavá látka: E551. Alergeny jsou vyznačeny velkými písmeny.


Použití

Obsah sáčku zalijte 150 ml horké vody nebo mléka (max. 80 °C) a dobře promíchejte. Nechte 3-5 minut odstát a můžete podávat! Doporučujeme konzumaci maximálně 3 porcí kaše denně. Vyšší dávky konzultujte s lékařem nebo odborníkem na výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.