TOPVET Echinacea purpurea PLUS s vitam. C

50087429

Ostatni

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Echinacea Purpurea (tobolky) Použití: podpůrný přípravek k posílení vlastních obranných funkcí organismu. Echinacein aktivuje v těle produkci buněk odpovědných za imunitní odpověď (granulocyty, makrofágy, T-lymfocyty, NK buňky). Je vhodné echinaceu užívat v obdobích s vyšším výskytem infekcí, účinná je však také při již probíhající virové nákaze, kdy má téměř okamžitý účinek. Echinacea je jednou z mála bylinek, které jsou účinnou podporou také proti onemocněním virového původu. Vitamín C rozšiřuje účinky třapatky. Indikace byliny:
při chřipce a nachlazení podpora imunitního systému netoxický - šetrný pro děti bez omezení věkem nevytváří se na něj rezistence snadná a praktická aplikace bez předpisu Doporučené dávkování: 1-2 x denně 1 tobolka, nepřekračujte doporučené denní dávkování.
preparát musí být podán na počátku projevů choroby aplikujte v jedné fázi 5-6 dnů, pak přerušit na 2 týdny celková doba léčby nemá být kratší než 5-6 týdnů Maximální denní dávka (při jejím překročení může dojít k nežádoucím účinkům): 10 tobolek. Složení: Echinacea purpurea (třapatka nachová kořen + květ standardizovaný extrakt) - 150 mg drogy / 1 tobolka (odpovídá 600 mg sušené drogy), Vitamín C - 300mg/v 1tobolce, želatinová tobolka. Skladování: spotřebujte do 36 měsíců od data výroby. Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Přípravky Topvet nejsou testovány na zvířatech. Obsah: 60 tobolek

Parametry
Značka Topvet
EAN 8594060118802