TOPVET Guarana tinktura - kapky 100ml

50087431

Ostatni

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Guarana tinktura (kapky) - Paulinia Cupana. Guarana tinktura - Paulinia Cupana. Tato bylina, původem z Amazonie, obsahuje nejvíce aktivních látek v semenech (guaranin, tanin, theofylin, theobromin, vitamín C a další). V současné době se guarana pěstuje v Brazílii a Uruguayi. Využívána je bylinka zejména pro své povzbuzující a tonizující účinky, ale i schopnost pomáhat při tlumení bolesti. Guarana má stimulační účinek na nervový systém, podobně jako kofein, obsažený v kávě. Na rozdíl od kofeinu však stimuluje intenzivněji a dlouhodoběji. Důležitá je skutečnost, že guarana nemá vedlejší škodlivé účinky. Bylina zlepšuje koncentraci, snižuje únavu, snižuje pocit hladu, urychluje spalování tuků, likviduje volné radikály. Mezi další často uváděné účinky patří regulace průtoku krve, normalizace krevního tlaku, urychlení regenerace svalů i nervů, odstraňuje bolesti hlavy, optimalizuje hladinu cholesterolu a uvolňuje zácpu. V každém případě se jedná o léčivku, která je svými účinky ojedinělá. Indikace byliny: povzbuzující účinky pomáhá tlumit bolest a pocit únavy netoxický - bez vedlejších účinků snižuje pocit hladu a urychluje spalování tuků reguluje průtok krve, normalizace krevního tlaku snadná a praktická aplikace bez předpisu Kontraindikace: interakce s léčivy nejsou uváděny. Užívání guarany však nelze doporučit v případech, kdy se nám jedná spíše o zklidnění, při poruchách spánku a podobně.

Nežádoucí účinky: při vysokých dávkách může mít guarana vedlejší účinky. Zvracení, bolest žaludku, nervozitu, nespavost, třas. Zvyšuje riziko předčasného porodu. Kofein je na seznamu dopingových látek.
Složení: Voda, Jemný líh (minimálně 35 obj. % alc.), Guarana semena 7,5 g na 100 ml.
Podmínky pro dosažení maximálního účinku: 1 - 2 ml ráno, nebo při pocitu únavy (15 - 30 kapek, což odpovídá polovině až celé malé kávové lžičce) preparát je vhodné podávat ráno aplikujte nárazově při pocitu únavy, nebo při potřebě aktivovat účinnost byliny při dlouhodobém užívání klesá maximální v literatuře uváděná dávka je 400 mg 3 - 6 krát denně pozor kofein je na seznamu dopingových látek

Parametry
Značka Topvet
EAN 8594060118437